select * from news where id=411 .: HK SKALICA :.

 Novým partnerom slovenského hokeja bude slovenská firma St.Nicolaus

 

BRATISLAVA (SZĽH) - Novým hlavným partnerom Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) sa stane spoločnosť ST. NICOLAUS - trade, a.s. Známy slovenský dodávateľ alkoholických výrobkov bude minimálne dva roky tiež hlavným partnerom I. hokejovej ligy. Memorandum o spolupráci podpísali SZĽH a St.Nicolaus v stredu symbolicky na ľadovej ploche, na ktorej vhodili aj „úvodné buly“ tejto spolupráce.

Pre SZĽH je spoločnosť St.Nicolaus cenným partnerom, pretože je to slovenská firma, ktorej na správnom fungovaní slovenského hokeja zvlášť záleží. „Všetci chceme, aby hokejové hviezdy, ktoré vyrástli a odišli hrať do zahraničia, sa vrátili a hrdo reprezentovali túto krajinu. Som preto rád, že aj slovenská firma, ktorá vyrástla vo veľkú a úspešnú nadnárodnú spoločnosť, sa chce teraz ,vrátiť´ a podporiť slovenský hokej a mladé talenty u nás. Preto sa veľmi teším na našu vzájomnú spoluprácu,“ povedal pri podpise memoranda o spolupráci prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja Martin Kohút.

„Mohlo by sa zdať, že hokej a alkohol nemajú nič spoločné, že spojenie týchto dvoch vecí je netradičné a netypické. Dôležitá vec ich spája – emócie. Radosť z víťazstva, smútok z prehry, radosť z posedenia s priateľmi, či z toho, že niekoho obdarujete. Všetko je to o emóciách,“ začal na margo spolupráce so SZĽH hovoriť generálny riaditeľ spoločnosti ST.Nicolaus Dušan Haruštiak, a dodal: „ST.Nicolaus je spätý s mestom Liptovský Mikuláš. Pred 150 rokmi tam bol založený prvý liehovar, a tiež prvá likérka, na ktorej históriu nadväzujeme. Liptovský Mikuláš je tiež mesto, ktoré vychovalo množstvo hokejových talentov – Jerguša Baču, Ján Laca, Martina Cibáka, či takú legendu ako Jána Staršieho. Je to mesto, v ktorom súperí množstvo športov, ale hokej hrá prím. Hokej je naša srdcová záležitosť a povedali sme si, že má zmysel ho podporovať. V súčasnosti prechádza mnohými zmenami a my veríme, že tá cesta, ktorou sa vybralo nové vedenie SZĽH, projekty, ktoré rozbieha, pomôžu slovenskému hokeju a vrátia ho na výslnie, kde bol predtým.“

 
admin, 22.6.2017 19:48:34
 


PARTNERI
 


 
TABUĽKA

  MUŽSTVO Z SKÓRE BODY
1. MHk 32 Liptovský Mikuláš 12 53:26 28
2. HC 07 Orin Detva 12 44:33 20
3. HK DUKLA Michalovce 12 30:47 14
4. HK SKALICA 12 26:47 10

kompletná tabuľka


MESSANGER KÓD
kód pre Messanger

 (c) HK SKALICA, 2016, All right reserved