select * from news where id=397 .: HK SKALICA :.

Vyhrali sme až na samostatné nájazdy

No ako to popísať. Prvá tretina bola jednoducho povedané jalová. Bez nasadenia, bez šťavy, akoby o nič nešlo. A možno mierne navrch mali hostia. Od druhej tretiny sa obraz hry zmenil, domáci pridali, hrali lepšie, mali šance, ale gól nepadol. To pokračovalo aj v tretej tretine, pribudli ďalšie tyčky - hádam sme ich strelili päť. Ale gól nie a nie padnúť. Šance mali aj hostia, ale Petrík bol nepriestrelný. Gól nepadol ani počas predĺženia a v samostatných nájazdoch po viacerých neúspešných strelcoch až Hluch pridal Skaličanom bod navrch.

HK Skalica –  HC 07 Orin Detva 1:0 sn (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)

Góly: rozhodujúci nájazd premenil Hluch. Strely: 37:34. Vylúčenia: 6:7. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodcovia: Lokšík, Müllner – Šefčík, Výleta.
Diváci: 2421.

Skalica: R. Petrík – Škápik, P. Horváth, Kukliš, Drahorád, Mikéska, Pavešic, Halabrín, Vanek – Š. Petráš, R. Vereš, Janáč – Hluch, Kučera, Kňazev – P. Kotzman, Brodek, Dvonč – A. Kotzman, P. Ivičič, M. Romančík.

Detva: Orčík – F. Fekiač, Sládok, Gachulinec, Šimon, Lunter, Zorvan, Mačkovič, Jendroľ  – R. Gašpar, V. Fekiač, Škvaridlo – Žilka, Petro, Török – Hrušík, Huňady, Brveník – Poliaček, Srnka, Šedivý.