select * from news where id=396 .: HK SKALICA :.

Úvod baráže s prehrou

Tak trochu sme sa obávali, aby sme s extraligistom nepohoreli, ale aj napriek prehre môžeme byť spokojní. Boli sme viac než vyrovnaným súperom a hoci sme celý zápas o gól - dva zaostávali ... máme na čom stavať. Keď si uvedomíme, že prvá tretina skončila 2:2, po dvoch tretinách bolo 5:4, pričom domáci dali z piatich dva góly v presilovke, v rovnovážnom stave oba tímy po tri a my dokonca jeden v oslabení, tak to vyznieva o niečo pozitívnejšie pre nás. V tretej tretine naši dokonca vyrovnali na 5:5 a boli blízko prvému prekvapeniu baráže. Domáci však onedlho opäť odskočili o gól a v závere uzavreli skóre do prázdnej bránky. Rozhodne však nemali v zápase navrch, duel bol vyrovnaný a mrzieť môžu nevyužité presilovky. Detva prehrala tiež, takže prvoligisti v prvom kole vyšli naprázdno.

HK Dukla Trenčín – HK Skalica 7:5 (2:2, 3:2, 2:1)

Góly: 8. Vopelka (Bohunický), 17. Hossa (Starosta), 31. Hecl (Šťastný, Holenda), 35. Hossa (Drgoň, Starosta), 37. Hecl (Šťastný, Hossa), 46. Šimun (Sojčík, J. Ručkay), 60. Šimun – 16. Kučera, 18. Kňazev (Kučera, Kukliš), 36. Janáč (Vereš, Petráš), 39. Brodek (Dvonč, Mikéska), 45. Pavešic. Strely: 36:33. Vylúčenia: 4:3. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:1. Rozhodcovia: Štefik, Stano – M. Orolin, Výleta.
Diváci: 1893.

Trenčín: Volden – Starosta, Drgoň, Pavúk, Holenda, Bohunický, Pač, Trška – Marcel Hossa, Šťastný, Hecl – Sojčík, Švec, J. Ručkay – Vopelka, Šimun, Štumpf – Gašparovič, Sádecký, D. Hudec – Pardavý ml.

Skalica: R. Petrík – Škápik, P. Horváth, Kukliš, Drahorád, Mikéska, Pavešic, A. Kotzman, Hílek – Š. Petráš, R. Vereš, Janáč – Hluch, Kučera, Kňazev – P. Kotzman, Brodek, Dvonč – Halabrín, P. Ivičič, M. Romančík